Casanova Knight

Casanova Knight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Casanova Knight, Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen ve prensese ulaşma yolunda büyük bir maceraya atılacağınız keyifli bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynanabilen Casanova Knight mobil oyunu, Venedik’te çapkın bir şövalyenin macerasına eşlik edeceğiniz son derece eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Casanova Knight mobil oyunu kaliteli grafikleri ve temaya uygun müzik seçimleriyle tam bir Venedik atmosferi yaratmayı başarmış. Çapkın bir şövalye olarak prenseslere ulaşmak için sürekli kuleye tırmanacaksınız.

Kuleye tırmanışınız esnasında birçok tehlike de sizi bekliyor olacak. Gardiyanlar ve dikenli balkonlara dikkat etmelisiniz. Tırmanış mekaniği ile efsane oyun Ice Tower’ı andıran Casanova Knight mobil oyununda kontroller de oldukça basit. Zaten tek yapmanız gereken zıplamak iken ekrana dokunarak zıplıyor ve ekrana uzun basılı tutarak da daha yükseğe zıplıyorsunuz. Prensesleri ise oyunda kontrol noktaları olarak düşünün. Yani takıldığınız bir yerde en son öptüğünüz prensesin olduğu yerden başlayacaksınız. Hız ve beceri isteyen Casanova Knight mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR