Castaway Cove 1.18.5 (Android)

Castaway Cove

Castaway Cove
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Castaway Cove, Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen ve ıssız adada hayatta kalma mücadelesi veren insanlara yardım etmeniz gereken hoş bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Castaway Cove, ıssız ada ortamında hayatta kalmaya çalışan insanların yaşamını bir cennete çevirmeye çalışacağınız keyifli bir aksiyon oyunudur.

Castaway Cove mobil oyunu diğer oyunlardan aşina olduğumuz bir inşa – simülasyon tarzına sahip. Gizemli bir ıssız adayı keşfedeceğiniz oyunda hayatta kalma çabasında olan insanların yaşamını kolaylaştıracak hamleler yapmalısınız. Portre ve Manzara olmak üzere iki farklı oyun modunda oynayabileceğiniz Castaway Cove oyununda Sand Dollar isimli sanal para sizin inşalarınız için gerekli olan finansal desteği sağlayacak. Castaway Cove mobil oyununda toplamanız gereken düzinelerce kaynak ve bina çeşidi bulunmakta.

Issız bir adada adeta modern bir köy kurmaya çalışacağınız Castaway Cove oyununda köyünüzü geliştirmek için yine bu Sand Dollar adlı parayı kullanacaksınız. Castaway Cove mobil oyunu oynaması ücretsiz bir mobil oyundur ancak oyun içi satın almalarla da oyun keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Ayrıca oyun içi satın almaları cihazınızın ayarlar bölümünden pasifleştirebilirsiniz. Keyifle oynayacağınız Castaway Cove mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR