CastBox 4.9.3-161130102.r8eb258c (Android)

CastBox

CastBox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CastBox, anlık olarak binlerce şarkıya ve radyo frekansına ulaşabileceğiniz başarılı bir medya uygulamasıdır.

Müzik dinlemeyi seviyorsanız ve aradığınız tüm şarkıları barındıracak bir uygulama arıyorsanız CastBox tam size göre. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz CastBox, yüz binlerce şarkı ve binlerce radyo frekansı ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

CastBox, anlık olarak binlerce adet veriye ulaşabileceğiniz bir medya uygulamasıdır. Uygulama içerisinde birbirinden farklı kategorilerde yayın yapan radyolar bulunmakta. Tüm dünyadaki radyolara CastBox uygulamasını kullanarak ulaşabilirsiniz. CastBox uygulaması radyo hizmetinin dışında anlık olarak yüz binlerce şarkı içerisinde arama yapmanıza da imkan sağlıyor. Herhangi bir yerde otururken aklına bir şarkı gelmişse, CastBox uygulamasından arama yaparak hemen dinleyebilirsiniz. Gelişmiş teknolojisi sayesinde müziklerin ses kalitesi de oldukça hoşunuza gidecek.

CastBox uygulaması sadece radyo ve şarkı arşivi ile hizmet vermiyor. Uygulama kullanıcıları için dünyada yer alan  yayıncılar ile anlaşıp binlerce adet podcast hizmeti de sağlıyor. Podcast sayesinde istediğiniz kategorideki yayını dinleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Kendi arşivinizi bile yapmanıza imkan sağlayan CastBox, anlık olarak milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Google Play'in en iyi uygulamaları arasında yerini alan CastBox, sizi bekliyor. Hemen şimdi CastBox'ı indirin ve sınırsız müzik arşivinin arasında kaybolun!

YORUMLAR