Catastic

Catastic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Catastic bir kedi fotoğrafları ve videoları paylaşım platformudur.

Catastic internetin en sevimli kedi fotoğrafları ve kedi videolarını bir arada bulabileceğiniz bir fotoğraf ve video paylaşım platformu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Catastic sadece kediler için özel olarak tasarlanmış bir sosyal ağ olarak düşünülebilir. Bu sosyal platformdan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken kendinize bir profil oluşturmak. Bir profil oluşturduktan sonra diğer Catastic kullanıcılarının profillerine göz atabilir, beğendiklerinizi takibe alabilir ve sonrasında yayın akışınızda bu kullanıcılar tarafından paylaşılan kedi videolarına ve fotoğraflarına göz atabilirsiniz. Catastic fotoğraf ve videolara yorumlar yapmanıza ve bu video ve fotoğrafları beğenmenize de izin veriyor. Dilerseniz kendi kedinizin fotoğraf ve videolarını da Catastic üzerinden paylaşabilir ve diğer Catastic kullanıcılarının yorumlarını ve beğenilerini takip edebilirsiniz.

Catastic kediler için geliştirilmiş bir Instagram olarak düşünülebilir. Dilerseniz önceden çektiğiniz ve fotoğraf galerinizde sakladığınız fotoğraf ve videoları Catastic üzerinden paylaşabilir, dilerseniz uygulama içerisindeki kamerayı kullanarak yeni video ve fotoğraflar çekebilirsiniz. Catastic içerisinde fotoğraf ve video düzenleme araçlarına da yer veriyor. Bu araçlarla video ve fotoğraflarınıza çeşitli filtreler ekleyebilir, görünümlerini düzeltebilirsiniz.

Catastic içerisinde bir de kullanıcıların paylaşımda bulunduğu bir forum altyapısı barındırıyor. Mobil cihazlar ile uyumlu olarak tasarlanmış bu forumda kedilerle ilgili yararlı bilgilere ve paylaşımlara ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR