Cats & Cosplay TD Cihaza göre değişir (Android)
Cats & Cosplay TD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    Pixel Pros

Huysuz kedilere karşı mücadele etmek için farklı saldırı kuleleri inşa edebileceğiniz aksiyon dolu bir oyundur.

Farklı saldırı kulelerini kullanarak düşmanlarınıza karşı mücadele edebileceğiniz Cats & Cosplay TD, mobil platformda aksiyon oyunları arasında yer alan sıra dışı bir oyundur.

Etkileyici animasyonları ve kaliteli efektleri ile oyun tutkunlarına eşsiz bir deneyim sunan bu oyunda yapmanız gereken, farklı özelliklere sahip çeşitli saldırı kulelerini yöneterek düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve kedi ordusuna karşı savaşarak yeni bölgeler fethetmektir. Huysuz kedilere karşı mücadele ederek bir dizi zorlu görev üstlenmeli ve savaş haritasında ilerleyerek size saldıranları öldürmelisiniz. Görevleri yerine getirerek yeni savaş karakterleri ve silahların kilidini açabilirsiniz. Ayrıca bölüm atladıkça farklı düşman karakterleriyle de karşılaşmanız mümkün. Aksiyon dolu bölümleri ile sürükleyici bir oyun sizleri bekliyor.

Oyunda roket atan kuleler, aynı anda birçok birimi etkisiz hale getiren kuleler, düşman yavaşlatıcı kuleler ve sihirli toplar fırlatan kuleler yer almaktadır. Bu kuleleri inşa ederek güçlü bir savunma merkezi kurabilir ve düşmanlarınıza geçti vermeyebilirsiniz. Sizde Cats & Cosplay TD’e Android ve İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlardan kolaylıkla ulaşabilir ve aksiyona doyabilirsiniz.

YORUMLAR