cccccc

cccccc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

cccccc kısa sürede bağımlılık yapan bir mobil kayak oyunudur

cccccc basit bir mantığa sahip olan; fakat bolca eğlence sunabilen bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kayak oyunu olan cccccc'de karla kaplı dağların yamaçlarından aşağıya doğru son hızla süzülen bir kayakçıyı kontrol ediyoruz. Sanki arkasından çığ düşüyormuş gibi hızla kayan kahramanımızın karşısına çeşitli engeller çıkıyor. Yol üstündeki ormancılar ağaç kesiyorlar; fakat ağaçları keserken yukarıdan gelen kayakçıları hesaba katmıyorlar. Dev ağaçlar birer birer devrilirken kahramanımız bu ağaçlardan sıyrılmaya çalışıyor. Biz de oyunda kahramanımızın bu eğlencesine ortak oluyoruz.

cccccc'de temel amacımız en uzun süre aşağıya doğru kayak yapmak. Bu sayede en yüksek puanı toplayabiliyoruz ve arkadaşlarımızın puanlarıyla karşılaştırabiliyoruz. Ayrıca yol üzerindeki altınları toplayarak puanımızı artırabiliyoruz. Oyun bu yönüyle bir sonsuz koşu oyununa da benzemekte.

cccccc oldukça sevimli 8 bit grafiklere sahip. Bu grafikler oyuna retro bir hava kazandırıyor. Ayrıca tercih edilen bu grafik yapısı oyunun çoğu Android cihazda takılmadan ve akıcı bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Eğer reflekslerinizi sınayan bir beceri oyunu oynamak isterseniz cccccc'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR