Cellograf Fotoğraf Baskı 1.1.4 (Android)

Cellograf Fotoğraf Baskı

Cellograf Fotoğraf Baskı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cellograf Fotoğraf Baskı ile Android telefonlarınızdan çektiğiniz fotoğrafları anında baskı için istediğiniz adrese sipariş verebiliyorsunuz.

Akıllı telefonlarınızla çektiğiniz resimleri bastırmak için çeşitli yöntemler mi arıyorsunuz? Başarı Mobile'ın geliştirdiği Cellograf Fotoğraf Baskı uygulaması sayesinde artık cepten fotoğraf baskısı yaptırmak çok kolay. Cellograf ile Android cihazınızdan çektiğiniz fotoğrafları baskı servisine ulaştırabiliyor ve dilediğiniz adrese kargo yapabiliyorsunuz. Üstelik Cellograf'ta resimleriniz için birçok baskı seçeneği mevcut.

Cellograf ile farklı boyutlarda fotoğraf kağıdı baskısı gerçekleştirebileceğiniz gibi fotoğraflarınıza çerçeve dahi ekleyebiliyorsunuz. Kanvas, magnet, hatta yapboz üzerine baskılarla dilediğiniz resimleri kendi zevkinize göre tasarlayabiliyorsunuz. Tabii bu uygulama daha çok hediye servisi için kendini ön plana çıkarıyor. Cellograf ile sipariş vereceğiniz baskıları istediğiniz adrese kargoluyorsunuz. Bu sayede birçok hediye faslını özel günlerle birlikte cepten hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Cellograf basitçe telefonunuzdaki galeriden seçeceğiniz resimleri boyutuna ve kendi baskı, çerçeve tercihlerinize göre şekillendiriyor. Uygulamanın temel özelliklerine değinecek olursak bahsettiğimiz gibi fotoğraf kağıdına, kanvasa, magnete veya yapboza baskı yaptırabiliyorsunuz. Burada uygulamanın sağladığı özellik, seçeceğiniz resimdeki detayları veya ayrtıntıları da kendiniz ayarlamanıza imkan veriyor. Örnek olarak seçtiğiniz bir tablo üzerinden resmin nasıl görüneceğini seçebiliyor ve buna göre dilediğiniz kısımları kırpabiliyorsunuz. Bu sayede çok büyük resimleri kendinize göre düzenlemiş oluyorsunuz. Baskı kağıdı ve çerçeveler sonradan kendiliğinden resminize uygun hale getiriliyor.

Cellograf'ın her baskısı farklı ücretlendirmeler sunarak size siparişin ne kadar geleceğini de gösteriyor. Uygulamadan vereceğiniz 50 TL ve üstü siparişlerde kargo ücreti ödemiyorsunuz. Bunun dışında farklı adreslere kargoyla birlikte faturayı da gönderebiliyorsunuz. Cellograf özellikle kredi kartı kullanmak istemeyen kullanıcılarına 70 TL'ye kadar olan siparişlerinin telefon faturasına yansımasına imkan tanıyarak sipariş seçeneği tanıyor.

ARTILAR

Güvenilir ve kaliteli hizmet

Farklı baskı imkanları ve otomatik boyutlandırmalar

Kırpma seçenekleri

EKSİLER

YORUMLAR