Cep Sobası

Cep Sobası
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cep Sobası, Android telefon ve tabletlerinizi biraz ısıtarak soğuk kış günlerinde elinizi ısıtmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Cep Sobası, Android telefon ve tabletlerinizin ısınmasını sağlayarak küçük bir soba gibi kullanmanızı sağlayan ücretsiz, basit ve yararlı bir uygulama.

İlk gördüğümde nasıl olur ya dediğim uygulama temel olarak Android telefon ve tabletlerinizin işlemcisini, bataryasını ve donanımlarını istediğiniz seviyelerde zorlayarak ısındırıyor. Sonrasında ısınan telefon ya da tabletinizi ısıtıcı olarak kullanıp, üşüyen minik parmaklarınızı ısıtabiliyorsunuz. Tabi elleriniz kocaman da olabilir ama ben minik olarak düşündüm :)

Son yıllarda pek göremediğim ama eskiden çok popüler olan tüplü ve tuğlalı soba görünümü ile tasarlanan uygulama gerçek bir soba gibi ekranınızda yanıyor. Ayrıca ekranın sağ tarafında bulunan çubuk üzerinden sobanın ayarını yaparak daha az ya da çok sıcaklı kvermesini sağlayabiliyorsunuz.

Android cihazlarınızda ağır donanım gerektiren oyunlar oynadığınız zaman cihazlarınızın ısındığını farketmişsinizdir. Bu uygulamada aynı şekilde cihazınızı biraz yoruyor ve ısınmasını sağlıyor fakat asla zarar vermiyor ama siz yinede maksimum ayarlarda uzun süre açık tutmayın.

Kışın üşüyen elleriniz yüzünden mesaj yazamayacak hale geldiğinizde çözüm yolu olan Cep Sobası uygulamasını ücretsiz olarak indirip cihazınızda bulundurmanızı tavsiye ederim. Sıcak yaz günlerine girdiğimiz şu günlerde keşke bir de soğutacak bir uygulama yapılabilir olsa.

YORUMLAR