Chargies

Chargies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chargies, Android cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, orijinal bir mesajlaşma uygulaması.

Chargies, Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde kullanabileceğimiz bir mesajlaşma uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama adeta mesajlaşma uygulamaları kategorisine yepyeni bir boyut kazandırmak üzere tasarlanmış gibi duruyor.

Uygulamayı özel kılan en önemli detay, kelimelerden ziyade eğlenceli karakterlerle duygu ve düşüncelerimizi aktarmamıza imkan vermesi. Chargies'e giriş yaptığımız zaman karşımıza 10 farklı karakterin sunulduğu bir arayüz çıkıyor. Tahmin edebildiğiniz gibi bu karakterlerin hepsi kendilerine özgü karakterlere sahip. Ruh halimize ve duygularımıza göre bunlardan birisini seçip gönderebiliyoruz.

Sunulan bu karakterleri kullanmak mecburi diyebiliriz. Uygulamanın çalışma mantığı gereği sunulan karakterlerin belli oranlarda bataryaları var ve bu bataryalar kullanılmadıkça azalıyor. Bataryası tamamen biten karakter ne yazık ki ölüyor. Buna engel olmak için 24 saat dolmadan tüm karakterleri arkadaşlarımıza göndermemiz gerekiyor. Uygulamayı keyifli ve orijinal kılan da bu detay zaten.

Açıkçası biz uygulamayı kullanmaktan keyif aldık ve mesajlarına farklı bir boyut kazandırmak herkesin denemesi gerektiğini düşünüyoruz.