ChatSecure

ChatSecure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çeşitli sosyal ağ platformlarında yapacağınız görüşmeleri şifreleyerek, daha güvenli mesajlaşma deneyimi elde edebilirsiniz.

ChatSecure uygulamasıyla, anlık mesajlaşma uygulamalarında yapacağınız konuşmaları şifreli bir şekilde gerçekleştirebilir, güvenliğinizi arttırabilirsiniz.

Off-the-Record yani OTR şifrelemesini kullanarak Google Talk, Jabber, Facebook, Oscar (AIM) platformları üzerindeki sohbetlerinizi yüzde yüz gizli hale getiriyor. Bu şekilde görüşmelerinizin art niyetli kişiler tarafından kayıt altına alınmasını ya da dinlenmesini önleyebiliyorsunuz. Ancak bu özellik, karşınızdaki kişinin de OTR uyumlu bir uygulama (ChatSecure, Adium, Pidgin) kullanması şartıyla çalıştığını da belirtelim.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve reklam dahi bulundurmayan ChatSecure uygulamasıyla, görüşmelerinizi artık güvenle yapabileceksiniz. Desteklenen platformları uygulamaya eklediğinizde de arkadaş listeniz anında yüklenmeye başlayacaktır.

Desteklenen platformlar: GChat, GTalk, ChatSecure, Hyves, iMessage, Jabber, Jitsi, Pidgin, Viber, vkontakte, WeChat, WhatsApp, XMPP.

  • Reklamsız ve ücretsiz,
  • Tema seçenekleri,
  • Arkadaş listenizi otomatik aktarma,
  • Yüzde yüz gizlilik garantisi,
  • Android, iOS, Linux ve PC’lerde çalışıyor.

YORUMLAR