Chess for Android 4.5.1 (Android)

Chess for Android

Chess for Android
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz satranç oyunudur.

Chess for Android, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir satranç oyunudur. Satranç, bildiğiniz gibi bazıları için bir tutkuyken bazılarının çok sıkıcı bulduğu bir oyundur. Chess for Android de bu satranç tutkunlarına hitap ediyor.

Satrancı sevdirmek gibi bir amacı olmadığını söyleyebilirim çünkü standart bir oyun gibi gözüküyor. Yani herhangi ekstra özelliği yok. Fakat başarılı bir yapay zeka ile oyunu zorlayıcı bir hale getirmeyi başarmış.

Chess for Android ile isterseniz bilgisayara karşı isterseniz de gerçek arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Fakat henüz çevrimiçi oynama modu yok, bu yüzden telefonunuzu ya da tabletinizi bir satranç tahtası gibi düşünüp yanınızdaki bir arkadaşınızla oynayabiliyorsunuz.

Oyunun grafikleri biraz daha geliştirilebilir ve biraz daha renkli hale getirilebilir. Eğer bilgisayarı yenmekte zorlanıyorsanız, seviyeyi biraz düşürebiliyorsunuz. Sonuç olarak 10 milyondan fazla indirilmiş olduğu için kendini iyi bir satranç oyunu olarak kanıtladığını düşünüyorum ve satranç oynamayı seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR