CHESS HEROZ 2.0.1 (Android)

CHESS HEROZ

CHESS HEROZ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir satranç oyunudur.

Chess Heroz, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir satranç oyunudur. Bu tarz masa oyunlarını birbirinden farklı ve daha başarılı kılan element bence yapay zekası ve bu oyun da bunu başarmış görünüyor.

Etkileyici bir yapay zekaya sahip olan Chess Heroz gerçekten başarılı bir satranç oyunu olmuş. Hem tek başınıza oynayıp pratik yapabileceğiniz hem de dünyanın her yerinden farklı oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir satranç oyunu.

Artık satrancı beceremiyorum, oynamayı bilmiyorum gibi bahanelere gerek kalmadı çünkü mobil oyunlarla öğrenmek çok kolay. Satranç herkesin bilmesi ve arada sırada oynaması gereken bir oyun çünkü zekanızı daha keskin hale getirirken eğlenmenizi de sağlıyor.

Bu oyun ile satrancı pratik yaparak öğrenebileceğiniz gibi, diğer oyuncuların maçlarını gerçek zamanlı olarak izleyerek de öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede hem yeni taktikler öğrenebiliyor hem de başarılı oyuncuların akıllarının nasıl çalıştığını gözlemleme şansı yakalıyorsunuz.

Oyunu oynarken yardıma ihtiyacınız olursa da yine oyunun yapay zekasından yardım alabiliyorsunuz. Hızlı, sade ve basit olmasıyla dikkat çeken oyuna başlamak için tek yapmanız gereken Facebook ya da Twitter hesabınızla bağlanmak. Hesabınızla girmek istemiyorsanız da tek yapmanız gereken bir nickname belirlemek.

Bir süre pratik yaptıktan sonra kendiniz de çevrimiçi maçlar yapmaya başlayabiliyorsunuz. Eğer siz de satranç seviyorsanız veya öğrenmek istiyorsanız bu oyunu deneyebilirsiniz.

YORUMLAR