Chomp SMS 6.46 (Android)

Chomp SMS

Chomp SMS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    510

  • Üretici

    Delicious Inc.

Chomp SMS, sıkıcı Android standart mesajlaşma uygulaması yerine kullanabileceğiniz daha pratik ve efektif bir mesajlama uygulaması.

Chomp SMS, Android telefon ve tabletlerinize standart olarak yüklü gelen mesajlaşma uygulaması yerine kullanabileceğiniz alternatif mesajlaşma uygulaması.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama sunduğu ek özellik ve fonksiyonlar sayesinde, mesajlaşmayı daha eğlenceli hale getiriyor. Eğer SMS'i hala sık sık kullanan bir mobil kullanıcıysanız, Android cihazlarınıza Chomp'u yüklemenizi öneriyorum.

Mesajlaşma uygulamasını kişiselleştirme özellikleri sayesinde düzenleme imkanı bulacağınız uygulama, kendinize özel bir mesajlaşma uygulama yaratmanızı sağlıyor.

Kişiselleştirme ve kullanım avantajları dışında 800'den fazla emoji sunan uygulama, zamanlı SMS gönderme, güvenlik ayarları ve uygulama kilitleme gibi yararlı özellikleri de içerisinde barındırıyor.

Mesajlaşma için gelen bildirimleri bile düzenlemenizi sağlayan Chomp SMS, aynı zamanda mesaj geldiğinde çalaak özel mesaj sesleri de sunuyor.

Mesajların yazılı olduğu yazı türü ve boyutunu da kendi tercihlerinize göre seçme fırsatı sunan uygulama sayesinde mesajlaşmak eskisi gibi zevkli bir hal alıyor. Açıkcası uzun süredir zorunlu kalmadıkça SMS göndermiyorum. Fakat ihtiyacım olduğunda standart Android mesajlaşma uygulaması yerine, Chomp SMS ile göndermek daha keyifli.

Eğer Android'in sıkıcı mesajlaşma uygulamasından sıkıldıysanız ve farklı bir şeyler denemek istiyorsanız, Chomp SMS'i indirerek mutlaka deneyin.

YORUMLAR