Chromatik

Chromatik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz nota uygulamasıdır.

Chromatik, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir müzik uygulamasıdır. Eğer bir enstrüman çalıyorsanız artık yanınızda nota taşımanıza gerek kalmadı çünkü bu uygulamada pek çok şarkının notasını bulabilirsiniz.

Gitar, piyano, saksofon, flüt, trampet, çello, aklınıza gelebilecek bu enstrümanlardan her hangi birini çalıyorsanız ve değişik şarkılarla kendinizi denemek istiyorsanız fakat her gittiğiniz yere nota kağıtlarını taşımak istemiyorsanız Chromatik işinize yarayabilir.

Hala gelişmekte olan uygulama her şarkının notasının bulunduğunu iddia etmiyor elbette fakat klasik rock'tan pop'a, hip hop'tan klasik müziğe, indie'den jazz'a kadar pek çok ana kategorideki şarkıyı bulabiliyorsunuz.

Uygulamada şarkılar artiste göre alfabetik sıra şeklinde dizilmiş fakat isterseniz kolayca arama yaparak istediğiniz şarkıyı da bulabiliyorsunuz. Her şarkının 20'den fazla enstrümana uygun notası, videosu, sözleri bulunuyor.

Uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise bulabileceğiniz bütün müziklerin her zaman tamamen ücretsiz olması. Notaları indirme şansına sahip değilsiniz fakat isterseniz zum yaparak daha yakından bakabiliyorsunuz.

Hangi seviye müzisyen olursanız olun bu uygulama işinize yarayacaktır diye düşünüyorum ve indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR