City Moto Traffic Racer

City Moto Traffic Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Moto Traffic Racer, motosiklet yarışı oyunlarından hoşlananlara hitap ediyor.

City Moto Traffic Racer, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış dinamik bir motosiklet yarışı oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indrebileceğimiz bu oyunda şehrin kalabalık caddelerinde hızlı bir şekilde yol almaya çalışıyoruz.

Oyunculara beş farklı motosiklet sunuluyor ve bunların her biri kendilerine özgü karakterlere sahipler. Bu arada hem motosikletlerin hem de çevre birimlerinin tasarımları tatmin edici kalitedeler. Daha iyilerini de gördük fakat beklentileri zorlanmadan karşılıyorlar.

Oyunun en iyi yanlarından birisi de oyunculara sunulan upgrade sistemi. Sergilediğimiz performansa göre kazandığımız puanları kullanarak motosikletimizi upgrade edebiliyoruz. Yukarıda bahsettiğimiz beş farklı motosiklet de bu puanlar ile açılıyor.

Yarış oyunlarında görmeyi istediğimiz nitro sistemi de oyunda sunulanlar arasında. Yarışlar sırasında nitroyu açarak esktra güç elde edebiliyoruz. Genel olarak eğlenceli bir deneyim yaşatmayı başaran City Moto Traffic Racer hızlı, kapsamlı ve dinamik bir yarış oyunu arayanların gözardı etmemesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR