Citymaps

Citymaps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal harita uygulamasıdır.

Citymaps, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir harita uygulamasıdır. Fakat harita uygulaması dediysek Citymap'in klasik bir harita ya da navigasyon haritasından çok farklı olduğunu da belirtmemiz gerekir.

Citymaps aslında sosyal yönü ağır basan bir harita uygulaması desek çok daha doğru olacaktır. Çünkü uygulamanın temel amacı çevrenizde bulunan mekanları göstermek ve aradığınız yerleri kolay bulmanızı sağlamak.

Citymap suygulaması ile arkadaşlarınızla gittiğiniz barları, yeni keşfettiğiniz restoranları, bir daha kaybetmek istemediğiniz mekanları kolayca kaydedebiliyor ve böylece bir daha aynı mekanları aramak zorunda kalmıyorsunuz.

Diyelim ki yeni bir şehre turist olarak gittiniz ve nereye gidileceğiniz bilmiyorsunuz. Harita üzerinden yakınlardaki mekanları ve bu mekanlarla arkadaşlarınızın yazdıkları ipuçlarını ve yorumları görebiliyorsunuz.

Bununla birlikte sizinle aynı zevke sahip olduğunu düşündüğünüzü insanları takip edebiliyor ve onların gittikleri yerleri görebiliyorsunuz. Yine kendiniz de mekanlarla ilgili yorumlar bırakabiliyor ve favori mekanlarınıza ekleyebiliyorsunuz.

Gittiğiniz ve çok beğendiğiniz bir mekan harita üzerinde gözükmüyorsa çok kolay bir şekilde orayı haritaya kendiniz ekleyebiliyorsunuz. Örneğin pikniğe bir ormana gittiniz, burayı kaybetmemek için hemen haritaya ekleyebiliyorsunuz

Bununla birlikte kolayca harita üzerinde mekan arayabiliyor ve isteklerinize göre filtreleyebiliyorsunuz. Yine mekanlarda çekildiğiniz fotoğrafları uygulama üzerinde o mekanlara ekleyebiliyorsunuz.

Kısaca başarılı bir sosyal ağ ve harita uygulaması olan Citymaps'i herkese tavsiye ediyorum.