Clarence Blamburger

Clarence Blamburger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clarence Blamburger'de malzemeleri toplayarak lezzetli hamburgerler yapmaya çalışıyoruz.

Clarence Blamburger, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımıza ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir aksiyon oyunu. Her yaştan oyunsevere hitap eden bu oyunda ufak bir şaka sonrası etrafa saçılan hamburger malzemelerini toplamaya çalışan Clarence'a yardım ediyoruz.

Arkadaşı Sumo tarafından şaka amaçlı atılan bir maytap sonrasında hamburger malzemeleri etrafa saçılan Clarence, çareyi malzemeleri tek tek toplamakta buluyor.

Oyundaki nihai amacımız ekranın üst bölümündne teker teker düşen hamburger malzemelerini toplamak ve ortaya mümkün olduğunca bol malzemeli bir hamburger çıkartmak. Bunu yapabilmek için ekranda bulunan sol ve sağ butonları ile karakterimizi yönlendirmemiz gerekiyor.

Malzemeleri yakalarken araya karışan patlayıcı maytaplardan kaçmamız gerekiyor yoksa oyunu kaybediyoruz. Etrafa dağılan ve hamburgerimizi oluşturmak için toplamamız gereken malzemeler arasında peynirler, biftekler, köfteler, marullar, yumurtalar, donutlar ve ne yazık ki solucanlar yer alıyor!

El becerilerinizi ve dikkatinizi test etme fırsatı veren Clarence Blamburger sevimli ve çizgi film tadındaki grafikleriyle de dikkat çekiyor.

YORUMLAR