Cleanup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    310

  • Üretici

    Erez Ben-Ari

Clean Up!!! ile Android cihazınızın belleğni temizleyerek performansını arttırabilirsiniz

Clean Up!!! standart Android RAM temizleme işleminin yanında sunduğu hoparlör temizleme aracıyla benzerlerinden ayrılan bir Android performans arttırma uygulamasıdır.

Clean Up!!! Android bellek temizleme işlemini tek dokunuşla gerçekleştirmenize yardımcı olur ve açık olan uygulamaları sonlandırmanıza imkan tanır. Bu RAM temizleme işlemi mobil cihazınızda çalışan oyun ve tarayıcı gibi uygulamaların daha hızlı çalışmasını sağlar. Uygulama sadece bellek temizlemenin yanında uygulamaların beraberlerinde getirdikleri çöp dosyaları da temizleyebilmektedir. Clean Up!!! uygulamaların beraberlerinde yükledikleri verileri analiz eder ve bu uygulamalar kaldırıldıklarında hala telefonunuzda depolanmaya devam eden bu verileri temizler. Örneğin; bir oyunu telefonunuza yüklediğinizde oyun ek dosyalar indirir. Fakat oyunu kaldırsanız bile bu dosyalar telefonunuzda saklanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Clean Up!!! uygulamaların depoladığı bu tip dosyaları silmenize yardımcı olur ve Android cihazınızın depolama alanını daha verimli kullanmanıza olanak sağlar.

Clean Up!!! oldukça ilgi çekici bir başka özelliğe de yer vermekte. Uygulamanın hoparlör temizleme aracı ile Android cihazınızın hoparlörlerine sıkışmış tozları dışarı atabilirsiniz. Uygulama bu işlem için özel frekanslara sahip ses dosyaları çalar ve bu frekansların yaydığı titreşimler ile tozlar dışar atılır. Bu yöntem yüksek desibelli sesler oynatmaktan daha verimli olmaktadır.

Clean Up!!! kişisel bigli güvenliğinizi sağlamanız için de size yardımcı olur. Uygulama tarayıcılarınızın sakladığı kullanım verilerini ve gezinti izlerini tespit eder. Tarayıcı üzerinde görüntülediğiniz resimler ve benzeri içerikler tarayıcı verileri kullanılarak sonradan görüntülenebilmektedir. Clean Up!!! ile bu izleri yok etmeniz mümkündür.

YORUMLAR