Cleanvaders Arcade

Cleanvaders Arcade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Cleanvaders Arcade, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Kontrol etmesi çok kolay ve eğlenceli grafiklere sahip olan oyun ile keyifli dakikalar geçireceğinize eminim.

Oyunda göreviniz gezegenin etrafında dolaşarak toplayabildiğiniz kadar yaratığı toplamak. Böylece gezegeninizi kirletmelerine engel olmuş oluyorsunuz. Bunun için de uçma becerilerinizi ve reflekslerinizi kullanmanız gerekiyor.

Oyunda etraftaki yaratıkları toplamaya çalışırken elbette size engel olacak şeyler de çıkıyor. Bunlar bozuk uydular, savunma füzeleri, meteor yağmurları gibi tehlikelerden oluşuyor. Bu yüzden aynı zamanda bunlara da dikkat etmeniz gerekiyor.

Tabi ki bu esnada gezegene çok fazla yaklaşmamanız gerekiyor çünkü eğer gereğinden fazla yaklaşırsanız gezegene çarpıp ölüyorsunuz. Aynı şekilde gereğinden fazla uzaklaşırsanız da oyunu kaybediyorsunuz.

Kolay gibi görünse de oynadıkça zorlaştığını göreceksiniz. Zorlaştıkça da daha eğlenceli bir hale gelecek. Eğer siz de bu tarz beceri oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR