Cliffy Jump

Cliffy Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cliffy Jump'ta başarılı olabilmek için hızlı çalışan reflekslere ve gözlere sahip olmamız gerekiyor.

Cliffy Jump, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon ve beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Hızlı ve dinamik yapısıyla beğenimizi kazanan bu oyunda pikselleştirilmiş retro grafiklere yer veriliyor. Ücretsiz olarak indirebileceğimizi de belirttikten sonra oyunda neler yapmamız gerektiğine göz atalım.

Öncelikle oyuna girdiğimiz zaman karşımıza ilginç ve bir o kadar da etkileyici bir dünya çıkıyor. Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen karakterleri parkurlar üzerindeki tuzaklardan uzak tutarak ilerletmek. Bunu gerçekleştirmebilmek için ekrana tıklamalar yapmamız yeterli oluyor.

Cliffy Jump'ta başarılı olabilmek için doğru zamanda ekrana tıklamak büyük öneme sahip. Aksi halde tuzaklara düşerek baştan başlamak zorunda kalıyoruz. Oyunda kademeli olarak artan zorlukta bölümlere yer verilmiş. İlk birkaç bölümde oyunun dinamiklerine alışma fırsatı elde ediyoruz. Sonraki bölümler ise adeta yeteneklerimizi sınıyor. Oyunda tamamladığımız herhangi bir bölümü baştan oynayabiliyoruz.

Açılabilir öğelere sahip olan oyun ilerledikçe yeni karakterler açabiliyoruz. Uzun soluklu bir oyun deneyimi yaşatan Cliffy Jump, beceri ve aksiyon oyunlarından hoşlananların denemesi gereken bir oyun.