Clipchat

Clipchat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clipchat uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizden kendi kendini yok eden iletiler paylaşabilirsiniz.

Clipchat uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz sosyal ağ uygulamalarından bir tanesi ve popüler Snapchat sohbet uygulamasına benzer bir konsepti sosyal ağ uygulaması olarak karşımıza çıkarıyor. Snapchat'teki gibi özel mesajlar göndermek yerine Clipchat vasıtasıyla tüm arkadaşlarınızla kendi kendini yok eden paylaşımlar gönderebiliyorsunuz.

Böylece herkese yazmak istediklerinizi veya göndermek istediğiniz fotoğrafları teker teker atmanıza gerek kalmıyor ve Facebook hesabınızda fotoğraf ya da ileti paylaşıyor gibi paylaşabiliyorsunuz. Ancak Clipchat duvarınızda paylaşılanlar bir defa görüntülendikten sonra bir daha görüntülenemiyor ve sonsuza dek yok oluyor.

Paylaştığınız resimlerin önizlemelerinin mozaiklenmesini sağlamak ve böylece resimler açılmadıkça içeriğinin görüntülenmesine engel olmak da mümkün. Uygulamanın arayüzü iyi tasarlandığı için kurduktan hemen sonra tüm özelliklerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamada diğer kullanıcılara cevap vermek, 5 saniyeye kadar videolar paylaşmak ve resimlerinizi göndermek oldukça kolay ve hesabınızın güvenliği de şifreli bağlantı sayesinde sağlanıyor. Eğer kendi kendini yok eden iletiler paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması arıyorsanız Clipchat'e göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR