Clipster

Clipster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clipster, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir video uygulamasıdır.

Clipster, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir video uygulamasıdır. Eğlenceli klipler oluşturabileceğiniz uygulama ile özel anlarınızı unutulmayacak anılara dönüştürme şansına sahip olabilirsiniz.

Hepimiz biliyoruz ki marketlerde pek çok video uygulaması var. Clipster'ı da onlardan ayıran ne gibi özellikleri var derseniz, açıkçası çok fazla yok. Fakat bir video uygulamasından beklenen ne varsa onları sunuyor.

Uygulama ile kısacası yapabileceğiniz şeyleri sayacak olursak video çekebiliyor, kısa videoları birleştirebiliyor, filtreler, efektler ve çerçeveler ekleyebiliyor, arka plana sevdiğiniz müzikleri atıp klipler oluşturabiliyorsunuz.

Yani adından da anlaşılacağı üzere uygulama bir klip oluşturma uygulaması. Klasik videolar çekmek ve onları paylaşmak yerine bu uygulama ile çektiğiniz videoları çok daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz.

Uygulama ile telefonunuzun ön kamerasını kullanarak selfie videoları çekme şansınız da var, bu da güzel özelliklerinin arasında yer alıyor. Daha sonra da bu çektiğiniz videoları Facebook ve Twitter üzerinden sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz.

Hayatınızdaki güzel anları dondurmak ve başkalarıyla paylaşmak istiyorsanız Clipster uygulamasını indirip deneyebilirsiniz.