ClosetSpace 2.0.5 (Android)

ClosetSpace

ClosetSpace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ClosetSpace uygulaması sayesinde Android mobil cihazlarınızdan kolayca moda yazılarına ulaşabiliyor, kendi kıyafetlerinizin kayıtlarını ekleyebiliyorsunuz.

ClosetSpace uygulaması, bilhassa kadınlara yönelik olarak hazırlanmış bir giysi dolabı kaydı ve düzenleme uygulaması olarak yayınlanmış durumda ve Android cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulamanın hem modayı ve giyimi takip edenler, hem de tüm kıyafet ve kombinlerinin kaydını kolayca tutmak isteyenlere yönelik çözümler sunuyor olması, her gün ne giyeceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız size çok yardımcı olacaktır.

Uygulamanın içerisinde yer alan kendi dolabınıza fotoğrafını çektiğiniz kıyafetlerinizi ekleyebiliyor, ayrıca bu kıyafetlerle hazır kombin kayıtları da oluşturabiliyorsunuz. Tabii ki uygulamanın kendi arşivinin de oldukça gelişmiş olması sayesinde her kıyafetin tek tek fotoğrafını çekmeden direkt olarak hazır arşivden seçimler de yapmanız mümkün. Giydiğiniz kıyafetleri uygulama içerisinden diğer dostlarınızla paylaşarak yorumlarını almak yahut diğer sosyal ağlar üzerinden giyiminizi paylaşmak da mümkün.

Uygulamada bulunan çok sayıdaki moda blogcusunun yazılarını okuyarak giyim ve moda hakkında çok sayıda farklı öneri ve tavsiyeye ulaşabiliyor, daha güzel görünmek için dilediğiniz gibi araştırma yapabiliyor, en son yazılara erişebiliyorsunuz. Çeşitli alışveriş önerilerine de sahip olan uygulama, kendinize uygun olan kıyafetleri bulmanız konusunda da size destek olacaktır.

Kataloglarda yer alan ürünleri beğenmeniz halinde daha sonra incelemek üzere kendi arşivinize kaydetmeniz mümkün. Böylece alışverişe çıktığınızda hangi tekstil ürünlerini satın almanız gerektiğini zorlanmadan hatırlayabiliyorsunuz.

Moda ve giyim üzerine yeni bilgiler öğrenmek, aynı zamanda kendi gardırobunuzun kaydını tutabilmek için ClosetSpace'e göz atmak isteyebilirsiniz.

YORUMLAR