Cloud Chasers 102 (Android)

Cloud Chasers

102
Cloud Chasers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cloud Chasers başarılı birm obil macera oyunudur

Cloud Chasers güzel bir hikayeyi kaliteli grafikler ve oyun dinamikleriyle birleştirmeyi başaran bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir macera oyunu olan Cloud Chasers'da Francisco ve Ameila adlı baba ve kızın gerçekleştirmeye çalıştıkları yolculuğun hikayesi konu alınıyor. Kahramanlarımız daha iyi bir gelecek için bulutların üzerindeki dünyaya ulaşmak amacıyla dünyanın kapısına yolculuk ediyorlar. Fakat bu yolculuk oldukça uzun sürecektir; çünkü dünyanın kağısı ile aralarında farklı çöller yer alıyor. Bu zorlu şartlarda onların hayatta kalmalarını sağlamak ve çölde yol almalarına yardımcı olmak ise bize düşüyor.

Cloud Chasers'da yolculuğumuz boyunca kahramanlarımızın su bulması gerekiyor. Bu işi Amelia'nın planörünü kullanarak yapabiliyoruz. Amelia planörüne atladıktan sonra havada bir süre uçabiliyor ve bu esnada bulutları yakalayarak bulutlardaki suyu toplayabiliyor. Cloud Chasers, RPG elementleriyle de zenginleştirilmiş. Oyunda karşımıza farklı diyaloglar ve seçim yapmamızı gerektirecek durumlar çıkıyor. Bu durumlara ve diyaloglara nasıl cevap verdiğimiz ise oyunun nasıl ilerleyeceğini belirliyor. Yapacağımız seçimlerin sonucu bazen istemediğimiz gibi de olabiliyor. Bunların yanısıra oyun içerisinde ilerledikçe kahramanlarımızı ve kullandıkları ekipmanları da geliştirebiliyoruz. Ticaret yaparak hayatta klama şansımızı artırabilmemiz mümkün.

Cloud Chasers oldukça güzel grafiklere sahip bir oyun.