Cloudship
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    49

  • Üretici

    Cloudship

Cloudship uygulamasını kullanarak Android mobil cihazlarınızda notlarınızı tutabilir, paylaşabilir ve görevler ekleyebiliyorsunuz.

Cloudship uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında en kolay yoldan not ve görevlerinin kaydını tutmak için kullanabilecekleri ücretsiz çözümler arasında yer alıyor ve oldukça başarılı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Çok fazla özelliğe sahip olmasa da varolan özelliklerini başarılı bir şekilde sunabilen ve pek kafa karıştırıcı olmayan uygulama, kullanıcıların hoşuna gidecektir.

Çok sayıda platform için hazırlanmış olan servis, böylelikle tüm cihazlarınızdan not ve görev listelerinize erişmenize olanak tanıyor. Hazırlanan notların biçimlendirmeleri, görevlerin zamanlanmaları gibi not ve iş yönetimi konusunda temel olarak gerekli olan tüm yetenekleri sunan uygulama, böylece kullanırken rahat etmenizi sağlıyor.

Farklı projeler açılmasına imkan vermesi ve her projeye ayrı ayrı not ve işlerin girilmesinin mümkün olması sayesinde aynı anda pek çok projeyle ilgilenenlerin kategorilendirme ihtiyaçları görülecektir. Not ve işlerin ekip arkadaşlarınızla paylaşılabilmesi de çok kişinin üzerinde çalıştığı işleri tamamlayabilmek açısından önemli ancak diğer kişilerin de uygulamaya sahip olması gerektiği unutulmamalı.

Eğer görevlerinizin tamamlanma zamanlarının kaydını tutmak istiyorsanız bir zaman sayacına da sahip olan Cloudship size yardımcı olacaktır. Çok karmaşık not ve görev yönetimi uygulamalarından hoşlanmayan kullanıcıların göz atmak isteyebileceklerini düşünüyorum.

YORUMLAR