Cluster 2.0 (Android)

Cluster

2.0
Cluster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cluster, tanıdıklarınız ile frklı gruplar oluşturarak bu gruplar üzerinden özel fotoğraflar paylaşmanızı sağlayan yararlı ve kullanışlı bir Android sosyal medya uygulamasıdır.

Cluster, en güzel anılarınızı ve fotoğraflarınızı sadece istediğiniz kişiler ile paylaşabileceğiniz özel bir alan oluşturabileceğiniz Android fotoğraf paylaşım uygulamasıdır.

Özellikle öğrenciler, aileler, iş arkadaşları ve yeni anne olmuş kadınlar için çok daha kullanışlı ve yararlı olabilecek olan uygulama sayesinde özel resimlerinizi tüm sosyal medya ile paylaşmaz zorunda kalmazsınız. Sadece seçtiğiniz kişilerin paylaştığınız resimleri görmesi nedeniyle son deree özel ve güvenli olan uygulama ile kendi özel gruplarınızı oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken ilk olarak bir grup oluşturmalısınız. Daha sonra bu gruba fotoğraflar paylaşma istediğiniz kişileri eklemeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra eklediğiniz kişilerin gruba katılımını izleyebilir ve birbirinizle dilediğiniz fotoğrafları paylaşabilirsiniz.

Sevgilinizle, anne ve babanızla, iş arkadaşlarınızla, eski okul arkadaşlarınızla veya aklınıza gelebilecek diğer tüm kişiler ile ayrı gruplar oluşturarak istediğiniz fotoğrafları paylaşabileceğiniz özel ve güvenli bir uygulama olan Cluster'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR