CM CryptoLocker Cleaner

CM CryptoLocker Cleaner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    397

  • Üretici

    KS Mobile Inc.

Android cihazları kilitleyen ve karşılığında fidye isteyen CryptoLocker yazılımına karşı kullanabileceğiniz kullanışlı bir uygulama.

CryptoLocker malware Android cihazları etkileyen ve kullanıcıların güvenliğini tehdit eden yazılımlardan bir tanesi. Fakat bu tehlikeli yazılıma karşı koymak mümkün. CM CryptoLocker Cleaner isimli bu ücretsiz uygulama ile cihazınızı tehditlere karşı koruyabilirsiniz.

Öncelikle bu tehditten habersiz olan kullanıcıları bilgilendirmek gerektiğine inanıyorum. CryptoLocker Android cihazları kilitleyen ve fidye karşılığında cihazı tekrar kullanılır hale açan bir yazılımdır ve birçok kullanıcının cihazı CryptoLocker tarafından kilitlenmiş. Dahası, bu yazılım cihaza bir kez girdi mi temizlemesi epey zor ve tecrübe istiyor.

CM CryptoLocker Cleaner, Android işletim sistemine sahip cihazları bu tehditten korumak üzere tasarlanmış kapsamlı bir uygulamadır. CM CryptoLocker Cleaner cihazınızı tamamen tarayarak olası tehditleri tespit ediyor ve bunları temizliyor.

Diyelim ki cihazınız kilitlendi. Bu aşamada Android telefonunuzu veya tabletinizi herhangi bir bilgisayara bağlamanız ve uygulama marketten CryptoLocker Cleaner'ı cihazınıza yüklemeniz gerekiyor. Geri kalan işlemleri CryptoLocker Cleaner size tarif ediyor ve bu tehditten tamamen kurtulabiliyorsunuz.

YORUMLAR