Cola Drinks 1.3 (Android)

Cola Drinks

1.3
Cola Drinks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cola Drinks, canınız her istediğinde Android telefon ve tabletleriniz üzerinden kola içmenizi sağlayan eğlenceli bir oyun.

Cola Drinks, ne zaman ve nerede olursanız olun canınız kola içmek istediğinde kullanabileceğiniz eğlenceli bir Android uygulaması. Hele ki, buzlu soğuk kola içmeyi seviyorsanız, bu uygulamayı Android mobil cihazlarınızda kesinlikle bulundurmanız gerekiyor.

Arkadaşlarınızı yada ailenizi şaşırtmanızı ve eğlendirmenizi sağlayan uygulama neredeyse gerçek kola içme hissiyatı uyandırıyor. Fakat aslında içemiyorsunuz. Telefonunuzu bir bardak gibi düşünüp yönlendirerek kola içebileceğiniz uygulama, son derece basit olmasına rağmen aynı zamanda oldukça eğlenceli.

Kaliteli grafik ve animasyonlara sahip olan oyunu ücretsiz olarak indirerek siz de bu gibi bir kolanın tadına bakmalısınız. Eğer boş vakitlerinizde eğlenmek yada keyifli vakit geçirerek stres atmak istiyorsanız Cola Drinks size yardımcı olabilir. Adından da ne uygulaması olduğunu net olarak ifade eden Cola Drinks'i kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR