Colin Mcrae Rally

Colin Mcrae Rally
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Colin McRae Rally klasik bir ralli oyunudur

Colin McRae Rally Android cihazlarımızda ralli heyecanını bize yaşatan ve nefes kesen arabaları kullanmamıza imkan tanıyan bir yarış oyunudur.

Colin McRae Rally'de asfaltların parıldayan görüntülerini unutarak araziye çıkıyoruz ve zorlu pistlerde toprak ve çamurun içerisinde ralli deneyimini yaşıyoruz. Oyunda sadece hız yapmanın değil, zorlu pistlerle mücadele etmenin ve yarış arabamızın dinamiklerini en iyi şekilde kullanmanın da keyfini yaşamaktayız. Colin McRae Rally, bilgisayar versiyonunun kalitesini mobil cihazlarda da koruyan bir yapım. Oyunda 30 adet farklı yarış parkuru bize 130 km uzunluğunda bir yarış alanı sunuyor. Oyunda kimi zaman Avustralya'nın kızıl kumlarında tozu dumana katarken kimi zaman da Yunanistan dağlarında tehlike dolu virajları geçmeye çalışıyoruz.

Colin McRae Rally'de Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution ve Colin McRae'nin kullandığı Ford Focus gibi efsanevi ralli arabalarını kullanabilmekteyiz. Oyunun kontrolleri bize keskin bir yarış deneyimi sunuyor. Detaylı fizik ve hasar modeline sahip olan oyun keskin kontrollerini gerçekçilik özelliğiyle buluşturmakta ve oyunculara üst kalite bir deneyim sunmakta.

Colin McRae Rally'de farklı oyun modları oyuncuları bekliyor. Tek bir yarışa katılabileceğimiz gibi oyunda şampiyonalara katılarak liderlik tablolarına adımızı yazdırabiliyoruz.

YORUMLAR