Colonizer 1.0.72 (Android)

Colonizer

Colonizer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzay savaşlarına katılacağız.

Sadece Android platformunda oynanan Colonizer, basit grafiklere saihp olan ücretsiz bir Strateji oyunudur.

Oyun içerisinde uzay dünyasına adım atacak ve evrenin derinliklerine inmeye çalışacağız. Oldukça basit grafiklere sahip olan oyun Google Play’de 4.7 gibi bir oyuncu inceleme puanına sahip olarak karşımıza çıkıyor. Son güncellemesini 2 yıl önce alan yapım Android platformunda 100 binden fazla oyuncu tarafından hala oynanmaktadır.

Boyutu ile oyunculara basit bir arayüz sunan mobil strateji oyununda insanlık tarafından kolonize edilmiş olan uzay istasyonlarına gideceğiz. Bize verilen görevleri yapmaya çalışacağımız yapım da gezegenler arasında yolculuk yapacak ve sadece parmak hareketlerimiz ile uzay aracımızı kontrol edebileceğiz.

Farklı harita modellerine de sahip olan mobil strateji oyunu internet gerektirmeden çevrimdışı olarak oynanabilir. Çeşitli gemilere de sahip olan yapım da görevleri başarı ile tamamladıktan sonra gemimizi değiştirebilir ve seviyesini yükseltebiliriz. Başarılı bir oyun olarak nitelendirilen Colonizer, basit grafikleri ve orta dereceli içerikleri ile oyuncuları memnun bırakmayı ve bekleneni vermeyi başarmıştır.

YORUMLAR