Comodo Savungan 3.0.1.0153 (Android)

Comodo Savungan

Comodo Savungan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Comodo Savungan mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir güvenlik yazılımıdır

Comodo Savungan bilgisayarlarımızda bize kaliteli güvenlik çözümleri sunan Comodo firması tarafından geliştirilmiş bir mobil antivirüs uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Comodo Savungan, bize Android cihazımız üzerinde virüs taraması yapma ve zararlı yazılımları keşfederek temizleme imkanı veriyor. Comodo Savungan'ın güzel yönü uygulamalarınızı otomatik olarak tarayarak gerçek zamanlı koruma sunması. Bu sayede yeni bir uygulamayı Android cihazınıza yüklediğinizde özel olarak uygulamayı taratmanız gerekmiyor. Otomatik yürütülen işlem sonucu Android cihazınızın dahili belleğindeki veya SD kartındaki uygulamalar taranıyor.

Comodo Savungan bulut tabanlı veri sistemi kullandığı için virüs tanımlama verileri sürekli güncel olmakta. Ayrıca virüs taramaları zamanlayarak belirleyeceğimiz tarih veya saatte uygulamanın virüs taraması yapmasını sağlayabiliriz.

Comodo Savungan virüs korumasının yanısıra oldukça kullanışlı ek güvenlik özelliklerine de yer veriyor. Uygulamanın uygulama kilitleme özelliği belirleyeceğiniz uygulamalara erişimi denetlemenizi mümkün kılıyor. Bu sayede kişisel bilgi güvenliğinizi sağlayabiliyorsunuz. Eğer telefonunuz kaybolduysa veya çalındıysa Comodo Savungan'ın kayıp telefon bulma ya da Anti-hırsız özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu özellik telefonunuzun konumunu harita üzerinden görmenize, dilerseniz telefonunuzu kilitlemenize, alarmını çaldırmanıza, telefondaki verileri silmenize veya telefon aracılığıyla resim çekmenize yardımcı oluyor.

Comodo Savungan zengin özellikleri bir araya toplayan ve kullanıcılara ücretsiz sunan bir mobil uygulama olarak tanımlanabilir.

YORUMLAR