ConfettiGate

ConfettiGate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için ücretsiz bir beceri oyunu arayanlara gerek bir protesto hikayesini de sunan Avrupa Merkez Bankası karşıtı bir oyun.

Almanya'da yapılan büyük bir protesto hareketi sonucu ortaya çıkan bir oyuna hazır olun. Dünya liderlerinin toplandığı Avrupa Merkez Bankası etkinliğinde sahte gazeteci kimliğiyle kürsüye çıkıp konfetti patlatan Josephine Witt'in de aralarında bulunduğu oyun karakterlerine amacınız olabildiğince konfetti patlatmak. ConfettiGate, adı üstünde yarı skandal niteliğinde tarif edilen bir olayı oyun olarak aktarıyor.

Konfetti patlatırken etrafınızda dolaşan güvenlik görevlilerinden de kaçmak gibi bir göreviniz var. Hedef, olabildiğince uzun bir süre konfetti patlatıp yakalanmamak. Biraz politik bir tavrı olan oyun çok basit bir yapıya sahip olsa da renkli ve eğlenceli olmayı başarıyor. Bir Femen aktivisti olarak da tanınan Josephine Witt oyun karakteri olarak karşımıza çıkınca şaşırmadık değil!

Ücretsiz bir Android oyunu olan ConfettiGate, becerilerine ve reflekslerine güvenenleri oyun sahnesine davet ediyor. Son derece yalın bir oyun olarak telefonunuzu yormadan bu oyunu oynamanız mümkün olacaktır.

YORUMLAR