Confide 1.0.2 (Android)

Confide

Confide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Confide ile mesajlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz

Confide kullanıcılara mesaj güvenliği sağlama, mesajlarınız için ekran görüntüsü almayı engelleme ve mesaj şifreleme imkanı tanıyan bir gizli mesajlaşma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama olan Confide sayesinde e-posta ve SMS mesajlaşmalarınızı başkaları tarafından izinsiz görüntülenemeyecek şekilde saklayabilmektesiniz. Özellikle bankacılık detayları gibi hassas bilgileri paylaşıyorsanız işinize yarayacak olan Confide ile aldığınız mesajlar okunduktan sonra otomatik olarak yok oluyorlar.

Confide ile Android cihazınızdan ekran görüntüsü alma yoluyla mesajlarınızın çalınmasını da engelleyebiliyorsunuz. Uygulama ekrana dokunulduğunda mesajları saklayabiliyor ve bu sayede mesajlardan ekran görüntüsü alınması engelleniyor.

Confide ile herhangi bir e-posta adresine veya telefon numarasına mesaj gönderebilirsiniz. Confide aracılığıyla gönderilen mesajlar şifrelenmektedir ve gizlilikleri garanti altına alınmaktadır.

Confide size mesajlarınızın ne zaman okunduğunu da söyleyebilmekte.