Contranoid

Contranoid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Contranoid, Android cihazlarınız üzerinde yeni ve farklı bir oyun oynamak istiyorsanız deneyebileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu.

Contranoid, normalde blok oyunu olarak geçen oyunu iki kişi oynanabilecek şekilde ve masa tenisi gibi yeniden geliştiren geliştirilerin üretmiş olduğu hem çok farklı hem de eğlenceli bir Android oyunu.

Oyun yapısı ve oynanışı itibariyle aynı cihaz üzerinde 2 kişinin karşılaşmasını sağlayan oyunda amacınız kontrol ettiğiniz plak ile rakibinizin gönderdiği topları karşılayarak onları kendi alanınıza geçirmemek. Normalde bu tür oyunlarda ekranın üstünde yer alan blokları kırmaya çalışırdınız fakat bu oyunda karşınıza rakibiniz var. Dilerseniz tek kişi de oynayabileceğiniz oyun farklılığı ile bir adım öne çıkıyor diyebilirim.

Siyah ve beyaz renklerle oynana oyunda kazanmak için hangi rengi temsil ediyorsanız diğer renk blokları daha önce bitirmeniz gerekiyor. Eğer rakibiniz sizden önce bitirirse kaybetmiş oluyorsunuz.

Oyun içerisinde yer alan bir başarım listesi ve liderlik sıralaması bulunuyor. Oynadığınız oyunlarda başarıyı önemsiyorsanız bu oyunda bol bol rekabete girebilirsiniz. Fakat başarılı olmak için hem hızlı ellere hem de keskin gözlere sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca oyunu oynarken dikkatinizin de tamamen oyunda olması yararınıza olacaktır. Uzun süre oynandığında gözlerinizi biraz ağrıtabiliyor. Bu nedenle çok fazla oynamak isteseniz bile ufak molalar vererek gözlerinizi dinlendirmenizi tavsiye ederim.

Tetris, masa tenisi vb. oyun türlerinin bir araya getirildiği Contranoid oyununu Android telefon ve tabletlerinize hemen ücretsiz olarak indirin.

YORUMLAR