CoolArt 1.0 (Android)

CoolArt

1.0
CoolArt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CoolArt uygulaması ile ücretsiz olarak fotoğraflarınıza birbirinden güzel efektler verebilirsiniz.

Akıllı telefonların kamerasından çekilen fotoğraflar artık kimse için yeterli gelmiyor. İnsanlar çektikleri fotoğrafları Instagram ve Facebook gibi uygulamalara yüklemek istiyorlar ve bu yüzden de fotoğraflara filtre yapmak vazgeçilmez bir uğraş oldu. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz CoolArt uygulaması, kullanıcıların fotoğraflarını birbirinden güzel efektleriyle güzelleştiriyor.

CoolArt, sanatsal filtreleri ile birlikte fotoğrafları eskisine oranla daha güzel bir hale getiriyor. Onlarca farklı filtreye sahip olan CoolArt, hızlı çalışıyor ve fotoğraflarınızın kalitesini düşürmeden işlem yapıyor. Toplantılarınızda, yemek davetlerinizde ve arkadaş buluşmalarınızda anı ölümsüzleştirmek için CoolArt ile fotoğraf çekmeniz yeterli. Bu sayede hem çektiğiniz fotoğraf güzel çıkacak hem de arkadaşlarınıza mahcup olmayacaksınız. Hatta aksine arkadaşlarınız size böyle güzel bir fotoğrafları nasıl çektiğinizi bile sorabilir.

Onlarca farklı uygulamasıyla birlikte sosyal ağlarda bulunan hesaplarınızdaki beğeni sayınızı arttıracak olan CoolArt, hafif ve ücretsiz. Eğer fotoğraf çekmeyi çok seviyorsanız CoolArt uygulamasını hemen şimdi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR