Cooliris

Cooliris
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cooliris uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca tüm online hesaplarınızdaki fotoğraflarınızı organize edebilirsiniz.

Cooliris uygulaması, çok sayıda fotoğraf çekenler ve daha sonra bu fotoğrafları yönetmek zorunda olanlar için hazırlanmış ücretsiz bir Android uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamayı kullanarak, en kolay yoldan sahip olduğunuz tüm dijital hesaplarda yer alan fotoğraflarınıza ulaşabiliyor, onları organize edebiliyorsunuz.

Android telefon veya tabletinizin kendi galerisinden tutun da Instagram, Twitter, Facebook, Tumblr, Flickr ve tüm diğer online hesaplarınızdaki fotoğrafları tek bir medya yöneticisinden yönetmek daha kolay olduğu için bu konuda size oldukça yardımcı olacağına inanıyorum.

Uygulamanın temel özelliklerine değinmek gerekirse;

  • Kolay kullanılır arayüz ve araçlar
  • 3 boyutlu fotoğraf galerisi görünümü
  • Arkadaşlarınızın fotoğraflarına bakabilme
  • Google Drive entegrasyonu
  • Tüm fotoğraf kaynaklarınızı kullanabilme

Eğer sahip olduğunuz fotoğrafları teker teker veya toplu olarak paylaşmak isterseniz bunu da Cooliris içerisinden paylaşma butonlarını kullanarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Binlerce fotoğrafı en hızlı yoldan yönetmenize yardımcı olduğu için fotoğraf arşivleriyle uğraşan kullanıcılarımızın uygulamaya göz atmaları gerektiğine inanıyorum.