Corridor Z

Corridor Z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Corridor Z sonsuz koşu türünde bir korku oyunudur

Corridor Z eğer Walking Dead tarzı zombi temalı hikayeleri seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil korku oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunu türünde bir oyun olan Corridor Z'de hikayemiz küçük bir şehrin sıradan bir lisesinde başlıyor. Öğrenciler her gün gelip gittikleri bu okulun cehennem olduğunu düşünseler de asıl cehennem ile karşılaşacaklarının farkında değillerdir. Bir zombi salgını ortaya çıktığında okul hazırlıksız yakalanıyor ve zombiler okulu kan gölüne çeviriyor. Güvenlik güçleri durumla başetmeye çalışşalarda başarısız oluyorlar ve okulu kilitliyorlar. Fakat içeride 3 kişi kalıyor. Biz de bu 3 kahramanımıza oyunda yardımcı olarak hayatta kalmalarını sağlıyoruz.

Corridor Z'de sonsuz koşu oyunlarına farklı bir bakış açısı getirilmekte. Kahramanın omuzlarının üzerinden yola baktığımız klasik kamera açısı tam tersi şekilde dönüşüm geçiriyor. Oyunda kahramanımızı önden takip ediyoruz ve peşimizden koşan zombileri görebiliyoruz. Oyunda yapmamız gereken şey hızlı bir şekilde koşan zombileri yavaşlatmak ve çıkış kapısına ulaşmak. Bu iş için yol üstündeki rafları devirerek ve tavandan asılan boruları düşürerek  zombileri yavaşlatabiliyor, yerden topladığımız silahlarla zombilere ateş edebiliyoruz.

Corridor Z'nin grafikleri oldukça yüksek kaliteye sahip ve oyun akıcı bir şekilde oynanabiliyor. Oyunu oynamak da gayet basit. Yol üstündeki engelleri devirerek zombileri yavaşlatmak için parmağınızı sağa,sola veya yukarıya doğru sürüklüyorsunuz. Yerden silah toplamak için parmağınızı aşağıya doğru sürüklüyor, ateş etmek için ekrana dokunuyorsunuz.

Corridor Z

ARTILAR

Hızlı ve heyecanlı oynanış

Güzel grafikler

EKSİLER

YORUMLAR