Couchgram 1.2.12 (Android)

Couchgram

Couchgram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Couchgram, Android cihazlarınız üzerinde gelen aramaları ve ekranı kilitlemenizi sağlayan yararlı bir arama güvenliği uygulaması.

Couchgram, Android telefonlarınız üzerinde yapacağınız aramaların güvenliğini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması. Peki uygulama aramalarımın güvenliğini sağlıyor diye merak ediyorsanız, açıklayayaım.

Couchgram, sizi arayacak kişilerin çağrılarına kilit koyarak gelen çağrıyı sadece sizin açabilmenizi sağlıyor. Örneğin sevgiliniz arayacak ve siz telefonunuzu salonda unuttunuz diyelim. Uygulama sayesinde daha önceden sevgilinizden gelecek çağrıları kilitlediğiniz için ekranda arama olsa bile sadece kendi koyacağınız şifre ile açılabiliyor. Bu sayede gelen çağrıyı sizden başka kimse yanıtlayamıyor.

Gelen çağrıları kilitleyebileceğiniz 4 farklı yöntem sunan uygulama üzerinde kendi kolayınıza giden kilit yöntemini seçerek kullanabilirsiniz.

Genel amacı dışında ufak ve yararlı özellikler sunan uygulama arama ekranlarınız için sevimli duvar kağıtları da sunuyor. Ayrıca bu duvar kağıtlarını da kişilere özel atayabiliyorsunuz. Bunun dışında sunduğu sessiz kullanım özelliği sayesinde sinema, tiyatro ve benzeri alanlarda telefonunuzu ekranı karanlık ve sessiz moda geçirip hala kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Çevrenizdekileri rahatsız etmemenizi sağlayan Couchgram, bu tür yerlerde de işinize yarıyor.

Uygulamanın gelen aramaları kilit ile açma özelliğini dilerseniz tüm aramalar için uygulayabiliyor, dilerseniz kişiye özel yapabiliyorsunuz. Yani tüm aramaları kilitleyerek aramalarını kilitlemek istediğiniz kişileri seçebileceğiniz gibi, hiç bir aramayı kilitlemeyerek sadece belirli kişilerin aramalarını da kilitlemek mümkün.

Kullanımı kolay bir Android arama güvenliği uygulaması olan Couchgram'ı ücretsiz olarak indirip deneme fırsatını kaçırmayın derim.