Counter Agar 1.1 (Android)

Counter Agar

1.1
Counter Agar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Counter Agar ile Android cihazlarınızdan heyecanlı bir online aksiyona dalabilir, düşmanlarınızı yiyebilirsiniz!

Counter Agar son dönemlerde karşımıza çıkan en ilginç oyunlardan bir tanesi olmayı başardı. Zira Agar.io ile Counter-Strike'ın bir birleşimini bizlere Android cihazlarda sunabilen oyun, ücretsiz olarak indirilebiliyor ve oldukça etkili bir şekilde oynanabildiği için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan düşmanlarınıza karşı savaşabiliyorsunuz. Standart agar konseptini en sevdiğimiz oyunlardan birisiyle bir araya getirebildiği için pek çok takipçimizin de ilgisini çekeceğine inanıyorum.

Oyunda tam olarak 21 tane tüfek ve 8 tane tabanca yer alıyor. Agar karakterimizin tipini seçtikten sonra 8 kişilik bir odaya dahil oluyoruz ve 4-4'lük takımlarla kapışmaya başlıyoruz. Agar'da kullandığımız bölünme, düşmanı yeme gibi yetenekler bu oyunda da mevcut ancak sahip olduğumuz silahlarla düşmanlarımızı tüketmek ve boyutlarını küçülterek onları daha kolay hedefler haline getirmek de mümkün.

Oyun süresince ortaya çıkan skorlar da tabloda tutuluyorlar ve takımlarda uyumsuzluk yaratan kullanıcılar varsa onları oyundan atabilmek için bulunan oylama sistemi gibi gerekli sistemler de oyuna dahil edilmişler. Her ne kadar grafikleri bir mucize yaratmasa da oyununuzu engelleyecek herhangi bir grafik hatası da bulunmuyor. Tüm silahların doğru bir şekilde seslendirilmiş olmaları ise oyun zevkinizi biraz daha arttıracaktır.

Counter Agar'ın kontrolleri ilk etapta bu konsepte alışkın olmayanları biraz zorlayabilir ama bir defa alıştıktan sonra aslında yeterince kolay ve hassas olduklarını da farkedeceksiniz. Lakin tüm mermilerinizi harcamamaya da dikkat çünkü oynadığınız el boyunca merminiz tükenecek ve round'un sonuna kadar kendinizi idare etmeniz gerekiyor.

Multiplayer olarak diğer oyunculara karşı oynandığı için oyuna giriş yaptığınızda internet bağlantınızın yeterli ve kesintisiz olduğundan emin olmayı da unutmayın. Aksi taktirde kapışmalarınız esnasında kesintiler olacaktır.