Couplinked

Couplinked
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Couplinked, eğitim seviyesi yüksek insanlarla arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması.

Couplinked, yeni arkadaşlıklara merhaba diyebileceğiniz sosyal ağ uygulamaları arasında. Eğitim seviyesi yüksek insanlardan oluşan bu arkadaşlık uygulamasında gizlilik te ön planda.

Android cihazınızda arkadaş aramak için kullanabileceğiniz onlarca uygulama var ancak Couplinked hepsinden farklı bir yapıda. Öncelikle bu platforma herkes üye olamıyor. Yüksek öğrenime sahip değilseniz üye olma şansına sahip değilseniz. Facebook hesabınıza üniversite bilgilerinizi eklediyseniz birkaç basit adımda üye olup yeni arkadaşlıklara merhaba diyebilirsiniz.

Tamamen Türkçe olan arkadaş edinme uygulaması Tinder mantığında çalışıyor. Karşınıza çıkan adayları parmak kaydırma hareketinize göre seçiyorsunuz. Kişilerin profil resimlerini sağa çektiğinizde beğenmiş, sola çektiğinizde beğenmemiş oluyor, aşağı çektiğinizde de daha sonra tekrar incelemek istediğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Karşılıklı beğenme durumu olduğunda da tanışma faslı başlamış oluyor.

Couplinked uygulamasında kullanıcıların gizliliğini de önem verilmiş. Profil eşleştirilmesi yapılana kadar profiliniz gizli kalıyor, platforma üye olanlar ismini cisminizi bilmiyor. Ayrıca Facebook arkadaşlarınız da sizi göremiyor. Öte yandan Facebook hesabında uygulamayı kullandığınıza ilişkin kimsenin bilgisi olmuyor.