Coward Knight

Coward Knight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kraliyetin son hayatta kalan şövalyesi olarak göreviniz korkarak da olsa kaçırılan prensesi kurtarmak. Coward Knight son derece çekici bir oyun.

Stealth oyunlarından hoşlananlara bambaşka bir oyun mizanseni sunan Coward Knight'ta oynadığınız karakter korkak bir şövalye. Şıngır şıngır öten zırhıyla gizlice hareket etmesi gereken bu minik ödlek size Metal Gear benzeri bir oynanış tarzını Legend of Zelda türü bir ambiyansla sunuyor. Elbette amacınız sadece kaçamk değil. Oyun içi görsellerden göreceğiniz kadarıyla sağ altta yer alan kılıç butonu sizin saldırı yapmanıza imkan tanıyor. Şirin karakterleri poligon grafiklerle harmanlayan bu oyun kolay ısınmanızı sağlayan bir ana karaktere sahip.

Ölümcül tuzaklarla ve zorlu bulmacalarla donatılmış olan zindanlarda boğuşurken zalim kara şövalyenin vermiş olduğu zararlara karşı koyan bir kahraman olmanız gerekiyor. Korkak bir şövalye için bu zorlu bir sınav ve inanın oyunayınca siz de her şeyin çok çantada keklik olmadığını fark edeceksiniz. Engelleri temiz bir şekilde aşmaya çalışırken kulenin en üst katına çıkıp kaçırılan prensesi kurtarmanız gerekiyor. Amaç prensesin kalbini çalmak mı yoksa kralın sağlayacağı prestij nişanı mı bilinmez ama görev aşkı sonsuz olan ve korkusuyla yüzleşen bir kahraman ile çıktığınız bu yolda başarının yolu her an dikkatli olmak. Kraliyetin son hayatta kalan şövalyesi olduğunuzu da dile getirirsek karakterinizin psikolojisinin nasıl kaydığını siz de fark edebilirsiniz.

An itibariyle Android kullanıcılarına sunulan bu taze oyun yakın zamanda iOS, PC ve Mac versiyonlarıyla da karşınıza çıkacak. Tetikte kalmanızda yarar var.

ARTILAR

Ücretsiz

Farklı bir oyun zevki

Eğlence ve gerilimin güzel karışımı

EKSİLER

Yer yer kendini tekrarlayan görseller