Crashland Heroes 1.5 (Android)

Crashland Heroes

1.5
Crashland Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crashland Heroes, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Crashland Heroes, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon dolu bir kurguya sahip olan oyunda altınları topluyor ve puan kazanıyorsunuz.

3 boyutlu bir dünyada geçen harika bir koşu oyunu olan Clashland Heroes, zorlu parkurlarla dolu bir oyundur. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oyunda becerilerinizi test ediyor ve reflekslerinizi sınıyorsunuz. Düşmanlarınızla mücadele ettiğiniz oyunda farklı dünyalarda oynayabiliyor ve zorlu maceraya dahil olabiliyorsunuz. Birbirinden zorlu görevlere de sahip olan oyunda dikkatli olmalı ve tüm bölümleri tamamlamalısınız. Farklı karakterlere sahip olan oyunda bağımlılık etkisi de yaşayabiliyorsunuz. Özel güçler kullanıp düşmanlarınızı alt edebileceğiniz bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Eğer aksiyon ve macera seviyorsanız bu oyun tam size göre. Renkli görselleri ve etkileyici kurgusuyla Clashland Heroes sizleri bekliyor.

Clashland Heroes oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR