CrawlingWorm

CrawlingWorm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CrawlingWorm, birbirinden farklı karakterleri ile birlikte yılan oyunu oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Bir zamanlar tuşlu telefonlar ile oynamaya doyamadığımız yılan oyunu günümüzde pek popüler değil. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz CrawlingWorm ile yılan oyunun en güncel şeklini oynayabilirsiniz. Bu sayede oyun belki de eski popülerliğine tekrar kavuşabilir.

Renkli grafikleri ve birbirinden eğlenceli müzikleriyle birlikte CrawlingWorm oyunu oldukça hoşunuza gidecek. Oyunda, birbirinden farklı karakterle ile birlikte karşınıza çıkan nesneleri toplamaya çalışıyorsunuz. Nesneleri topladıkça karakterinizin kuyruğu uzuyor ve her nesne için de ek olarak puan kazanıyorsunuz. Nesnelerin dışında oyun bazen sizin para kazanmanıza da imkan sağlayacak liralar bırakıyor. Topladığınız paralar size yeni envanterler alma fırsatı tanıyacak. Aldığınız bu envanterler ile birlikte karakterinizi daha da geliştirebilmeniz mümkün.

Boş zamanlarınızda sizi oldukça eğlendirecek olan CrawlingWorm oyununda arkadaşlarınız ile birlikte de yarışabilirsiniz. Oyunda en fazla puanı toplayan lider olacak. Bu yüzden hemen şimdi CrawlingWorm'ı indirin ve oyunun en iyisi olmaya çalışın.

YORUMLAR