Crazy Road

Crazy Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Road mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Crazy Road kısa sürede bir bağımlılığa dönüşmeyi başarabilen, basit ama bir o kadar da eğlenceli bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Crazy Road'da yoğun trafiğe sahip yollara çıkıyoruz ve reflekslerimizi test ediyoruz. Oyundaki temel amacımız bu trafik içerisinde en yüksek hızla en uzun süre yol almak. Fakat bu iş için oldukça dikkatli olmamız gerekiyor; çünkü yoldaki polis araçları işimizi zorlaştırıyor. Bir yandan trafikteki araçlardan kaçmak için manevra yapmamız gerekiyor, diğer yandan da aniden önümüze kıran polis arabalarına çarpmamamız gerekiyor.

Crazy Road'un oynanışı bir sonsuz koşu oyunu şeklinde. Bize bitmek bilmeyen bir sürüş tecrübesi yaşatan Crazy Road'da aracımız sürekli olarka yol alırken onu sağa veya sola yönlendirerek araçlardan kaçıyoruz. Bunun yanında aracımız zıplayabiliyor ve arabaların üzerinden geçebiliyor. Oyun oldukça kolay kontrollere sahip.

Minecraft benzeri bir grafik yapısına sahip olan Crazy Road'da biçok farklı araç seçeneğine sahibiz.

YORUMLAR