CreamCam Selfie Smoother 1.02 (Android)

CreamCam Selfie Smoother

CreamCam Selfie Smoother
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CreamCam ile saniyeler içerisinde cilt kusurlarınızı giderebilirsiniz.

CreamCam, selfie yeni adıyla özçekim fotoğraflarınızı iyileştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir mobil uygulamadır. Galerinizdeki mevcut fotoğraflarınız veya yeni çekeceğiniz fotoğraf üzerinde düzenleme yapmanıza izin veren uygulama, profesyonel istemiyor.

Akıllı telefon ve tabletler ile uyumlu olan selfie ve portre fotoğraf düzenleme uygulaması CreamCam, sadece iki butonu kullanarak cildinizi kusursuz ve mükemmel hale getiriyor. Akne, siyah nokta, kırışıklık ve diğer cilt lekelerini anında ve etkin bir şekilde kaldırıyor. Kusurlarınızı kapatmanın haricinde ışık ayarı yaparak kötü aydınlatma koşullarında çekilen fotoğrafınızı düzeltebiliyorsunuz. Ortaya çıkan sonucu iki farklı şekilde görebiliyorsunuz. Düzenleme ekranındaki butona dokunarak fotoğrafınızın son halini görebiliyor veya cihazınızı yatay konuma getirerek fotoğrafınızın önceki ve sonraki halini tek ekranda görebiliyorsunuz.

CreamCam, özçekim fotoğraflarınız için kullanımı basit, hızlı ve etkili bir çözüm sunsa da geliştirilme aşamasında olduğundan bazı eksik yanları var. Uygulamadan etkili bir sonuç alamazsanız, daha fazla seçenek sunan Facetune adlı uygulamayı tercih edebilirsiniz.