Crossroad 0.9.4.3 (Android)

Crossroad

Crossroad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crossroad fotoğraf paylaşımını zahmetsiz hale getiren bir uygulamadır

Crossroad başka kullanıcılarla birlikte ortak bir fotoğraf albümü oluşturmanıza ve etkinliklerde çektiğiniz fotoğrafları bu albüme otomatik olarak göndermenize yardımcı olan bir fotoğraf paylaşma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Crossroad sizi katıldığınız etkinliklerde çekilen fotoğrafların peşinden koşma derdinden kurtarıyor. Arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte dışarı çıktığınızda, ortak tatillerde veya düğün - nişan gibi etkinliklerde birçok fotoğraf çekiliyor. Fakat bu fotoğrafları sonradan başkalarından alabilmek büyük zahmet olabiliyor. Crossroad ile bu fotoğrafların peşinden koşturmak yerine ortak bir alanda topluyorsunuz ve dilediğiniz kişinin bu fotoğraflara erişmensini sağlayabiliyorsunuz.

Crossroad etkinlikte çekilen fotoğrafları otomatik olarak bir araya topluyor. Kullanıcı emeğini minimuma indiren uygulama ile ilk olarak etkinliğe özel bir fotoğraf albümü oluşturuyorsunuz. Sonrasında bu albüme kimlerin fotoğraf ekleyebileceğini belirliyorsunuz. Sizin ve davet ettiğiniz kişilerin çektiği fotoğraflar otomatik olarak bu albüme gönderiliyor. Bir araya toplanan fotoğraflara mobil cihazınızdan veya Crossroad'un web sitesi üzerinden sadece siz ve albümü oluşturan kişiler erişebiliyor ve bu fotoğrafları indirebiliyor. Dilerseniz başka kişilerin bu fotoğrafları Crossroad internet sitesi üzerinden görüntüleyebilmesi için onlara link gönderebiliyorsunuz. Crossroad'da fotoğrafları ekleyenlerin isimleri zaman çizelgesi şeklinde düzenlenen albümde belirtiliyor.

YORUMLAR