Crushmania 1.1.5 (Android)

Crushmania

Crushmania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crushmania, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz popüler bir sosyal medya uygulamasıdır.

Crushmania, son zamanlarda oldukça popüler hale gelen arkadaş bulma uygulamalarından biri ve yakaladığı başarıyla rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden ulaşabileceğiniz uygulama sayesinde, arkadaş bulmak farklı bir boyut kazanıyor ve fiziksel beğeni unsurları ön plana çıkıyor.

Tinder uygulamasının dünya üzerinde yakaladığı başarı yadsınamaz. İnsanların birbirini beğenip eşleşmesi sayesinde bir arkadaşlığın temeli atılıyor ve fiziksel beğeni yerini duygusal bir ilişkiye bırakıyor. Crushmania için de aynı şeyleri söyleyebiliriz. Uygulamaya üye oluyorsunuz ve ekrana karşı cinsten insanlar geliyor. Eğer siz birini beğendiyseniz ve o da sizi beğendiyse eşleşiyorsunuz ve arkadaşlık kuruyorsunuz. Beğendiğiniz kişiye ulaşmanın daha kolay yolu diyebileceğimiz uygulama sayesinde çeşitli ilişkilerin de temeli atılmış oluyor.

Crushmania uygulamasını indirdikten sonra tek yapmanız gereken ilginizi çeken insanları beğenmek ve o da sizi beğendiği taktirde eşleşme imkanına sahip olmak. Bunun yanında Tinder'dan bazı noktalarda daha iyi olduğunu da vurgulamam gerekiyor. Profilinize bakanları görebiliyor ve onlarla mesajlaşabiliyorsunuz. Arkadaş olduklarınızın profillerine girerek neler paylaştığını da görebiliyorsunuz. Telefonunuzu sallayın ve bekleyin, şanslıysanız hayatınızın aşkıyla bile karşılaşabilirsiniz.

Crushmania'ya üye olmak bedava ve ücretsiz olarak indirilebiliyor. Size ilgi duyanlara bir şans vermek istiyor veya kendinize arkadaş bulmak istiyorsanız kullanmanızı öneririm.

NOT: Uygulama boyutu cihazınıza göre değişiklik göstermektedir.

YORUMLAR