Crystalux 1.4.1 (Android)

Crystalux

Crystalux
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ÜCretsiz olarak oynayabileceğiniz Crystalux keyifli ve yüksek kalitede bir bulmaca yapısı sunuyor.

Crystalux ücretsiz olarak indirebileceğiniz en eğlenceli bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Android tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz bu keyifli oyun, rakiplerinden her yönden sıyrılıyor.

Son derece iyi bir tasarıma ve oyun yapısına sahip olan Crystalux'te birbirinden heyecanlı bölümler yer alıyor. Oyunda yapmamız gereken şey son derece basit. Blokları hareket ettirerek birleştirmeye ve ışıklarını yakmaya çalışıyoruz. Tematik olarak diğer bulmaca oyunlarına benzese de yapı olarak son derece farklı ve eğlenceli bir oynanışa sahip.

Bulmaca oyunlarının genelinde görmeye alıştığımız gibi Crystalux'te de bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. Herhangi bir zorluk yaşamanız durumunda ekranın sağ üst tarafında yer alan ipucu butonunu kullanabilirsiniz. Elbette bu size sadece ufak bir ipucu sağlayacak, bölümü tamamen çözmeyecetir.

Oyunun grafikleri son derece ilgi çekici ve kaliteli. Zaten genel olarak oyunda yoğun bir kalite havası hakim. Oynamaya başladıktan sonra kesinlikle seveceğinizi düşünüyorum.

YORUMLAR