CSR Racing 2 (Android)

CSR Racing 2

CSR Racing 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CSR Racing 2, mobilde görsellik ve oynanış yönünden en iyi drag yarışı oyunu ve ücretsiz.

CSR Racing 2, Android platformunda hem görsel hem de oynanabilirlik açısından açık ara en iyi drag yarışı oyunu. 50’den fazla lisanslı ve harika modellenmiş modifiyeli hız canavarlarının yer aldığı oyunda şehrin en iyi drag yarışçısı olduğumuzu ispatlamaya çalışıyoruz. En iyilerle kafa kafaya yarışmak elbette kolay olmuyor.

Aralarında Ferrari, McLaren, Bugatti, Lamborghini, Pegani, Koenigsegg’in de bulunduğu dünyanın en beğenilen araba üreticilerinden 50’in üzerinde resmi olarak lisansı alınmış araçlarıyla nefes kesici, zorlu drag yarışlarına katıldığımız oyunda hem arkadaşlarımızla beraber ekip kurup veya onlara karşı hem de dünya genelinde oyuncularla kapışabiliyoruz. Oyuncularla canlı olarak sohbet etme, ekip kurma, online düzenlenen etkinliklere katılma şansına da sahibiz. Çaylak olarak başlayıp profesyonel drag yarışçısı olarak sonlandırdığımız kariyer modu da bulunmakta.

Detaylı modifiye ve özelleştirme seçenekleriyle de dikkat çeken CSR Racing 2’de yarışlarda elde ettiğimiz üstün başarıyla aldığımız arabaları kendi galerimizde sergileyebiliyoruz. En çekici spor arabalar büyük garajımızda her daim kullanılmaya hazır şekilde bizi bekliyor.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR