CTRL-F

CTRL-F
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CTRL-F uygulaması dokümanları tarayarak bulmak istediğiniz kelimeyi ön plana çıkarır.

İnternetten araştırma yaparken çoğu zaman CTRL+F tuş kombinasyonu kurtarıcımız olur. Binlerce kelimeden oluşan makalede aradığımız kelimeyi bulmakla görevli olan CTRL+F kombinasyonunu gerçek evraklarda da kullanmak artık mümkün.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz CTRL-F uygulaması, bizleri günlük hayatta sayfalar arasında kaybolmaktan kurtarıyor. Uygulama internette sürekli kullandığımız CTRL+F kombinasyonunun görevini gerçek kağıtları tarayarak yapıyor. İnternette olmayan ve bir kitap üzerinde yaptığınız araştırma sırasında CTRL+F kombinasyonunu kullanmanız mümkün değil. Makale arasında bulmak istediğiniz kelimeye ulaşmanız ancak o sayfayı okumakla mümkün oluyor. Ama bunu yapacak kadar vaktiniz yoksa? İşte o zaman devreye CTRL-F uygulaması giriyor.

CTRL-F uygulamasını kullanmak ise oldukça basit. Kelime araştırması yapmak istediğiniz herhangi bir sayfanın fotoğrafını CTRL-F uygulamasının kamerasını kullanarak çekiyorsunuz. Daha sonra uygulama çektiğiniz sayfayı tarıyor ve kendi algılayabileceği bir şekilde düzenliyor. Uygulama bu işlemleri yaptıktan sonra ise görevi size bırakıyor. Artık yapmanız gereken tek şey aynı bilgisayarda olduğu gibi kelimeleri yazarak araştırma yapmak. Evet, uygulamayı kullanmak işte bu kadar kolay.

Öğrencilerin ve belgelerle çok fazla uğraşan çalışanların oldukça işine yarayacak bu uygulamayı hemen indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR